Crypto-Mine

+48 665 344 389

biuro@crypto-mine.pl

ul. Toruńska 148

Włocławek 87-800

Serwis GPU

Efektywnie rozwiązujemy 100% problemów!

Zajmujemy się profesjonalną optymalizacją, naprawą, konserwacją koparek opartych na kartach graficznych. Dzięki naszej optymalizacji efektywność kopania zwiększa się nawet do 70% dzięki uzyskanej większej prędkości kopania (hashrate) oraz niższemu poborowi prądu.

Koparki oparte na kartach graficznych AMD RX 470/480/570/580: Modyfikacja biosu: zwiększenie prędkości kopania w algorytmach Ethash (czyli np. ETH, ETC) , Cryptonight ( Monero, Loki, Heven) oraz zmniejszenie napięcia na procesorze graficznych poprzez wpisanie offsetu (wartości np. -100 mv) lub sztywnego napięcia.

Koparki oparte na kartach graficznych GTX: Optymalny dobór ustawień (taktowanie procesora graficznego, pamięci, poboru prądu) pod dany algorytm.

Zmiana systemu operacyjnego na sprawdzony, przejrzysty, dedykowany system do kopania Hiveos.

Dołącz do nas! To zajmie tylko minutę.

Kontakt z Nami

Wyślij wiadomość

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest CRYPTO MINE Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku 87-800, ul. Toruńska 148.